Wiślacka Szkoła Futbolu

Wiślacka Szkoła Futbolu to nowy, piłkarski projekt Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, zastępujący (ale tylko z nazwy!) działającą od wielu lat Szkółkę Piłkarską Wisła Kraków. Wciąż są z nami ci sami, doświadczeni szkoleniowcy, wsparci od tego roku nowymi, dobrze znanymi na piłkarskiej mapie Krakowa trenerami, pracującymi do tej pory w innych lokalnych klubach.

wsf logo

Projekt Wiślackich Skrzatów zapoczątkowaliśmy w 2014 roku. Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat), które docelowo w przyszłości miałyby kontynuować swoją przygodę z piłką w Wiślackiej Szkole Futbolu. Treningi oparte są na ciekawych zabawach i grach ruchowych, rozwijających równowagę, motorykę oraz umiejętności czysto piłkarskie.

Dzieci uczą się gry w piłkę nożną poprzez działania związane z koordynacją psychoruchową. Ważną rolę w tym procesie odgrywają kolory, kształty i liczby, które pomagają w ich wieloaspektowym rozwoju. W sesjach treningowych dążymy do tego, aby dziecko miało kontakt z piłką tak długo, jak to tylko możliwe. Dzieci uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, a my poprzez nasze zajęcia staramy się, aby z każdym treningiem mogły podnosić swoje umiejętności – zarówno czysto ruchowe, jak i te piłkarskie.

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x